HİZMETLERİMİZ

Güvenlik Kamerası Sistemleri

Üstün güvenliği sağlamak ve en kaliteli görüntüyü almak için HD kamera sistemleri en iyi çözüm olacaktır. Gece ve gündüz üstün kalitede görüş sağlaması ile 7/24 tüm ayrıntılara hakim olabileceksiniz. Sürekli olarak kayıt yapan cihazlarla uyum içinde çalışan bu kameralar sizi her an güvende hissettirecek.


İnternet ve Network Sistemleri

Bilgisayar sistemindeki donanım ve yazılım kaynaklarının paylaşımlarını sağlayan iki ya da daha fazla bilgisayar donanımının kablolu veya kablosuz şekilde bir araya geldiği sistemlere network diğer bir adıyla ağ sistemleri denir. Network sistemleri temelde bu sistemleri birbirine bağlayan alt yapı ve alt yapı üzerindeki bağlantı cihazlarından oluşur. Altyapı sistemleri içerisinde bilgisayarların birbirine bağlanmasını sağlayan pasif bileşenler bulunurken, altyapı üzerinde üzerinde iletişim sağlayan elektronik cihazlar yer almaktadır.


Bilgisayar Çözümleri

Bilgisayar; kendine önceden yüklenmiş program gereğince çeşitli bilgileriverileri uygun ortamlarda saklayan ve istenildiğinde geri getiren, çeşitli aritmetik ve mantıksal işlemler yapan; çok hızlı çalışan elektronik bir cihazdır. Bünyenizde bulunan bilgisayarların arıza, bakım, onarım ve teminini gerçekleştiriyoruz. Alanında uzman çalışanlarımızla sizlere çağın teknolojisine ayak uydurmuş sistemler geliştiriyoruz.


WEB Tabanlı Yazılımlar

Web tabanlı yazılımlar, güncel kalmanın ve her zaman ileriye dönük işlemlerin gerçekleştirilmesini mümkün kılıyor. Bilgiye, herkesin her zaman erişebiliyor olması, bu yazılımları asıl değerli kılan şeyler oluyor. Web tabanlı yazılım nedir? sorusunun cevabı; web tarayıcıları vasıtasıyla çalışan programlar veya yazılımlar olarak özetlenebilir. Web tarayıcılarındaki sorunsuz bir şekilde çalışmaları, onları tercih sebebi haline getiriyor. Kullanıcılarımızın istekleri doğrultusunda özel olarak WEB tabanlı programların tasarlıyor ve oluşturuyoruz.


Endüstriyel Otomasyon

Bilgisayar sistemindeki donanım ve yazılım kaynaklarının paylaşımlarını sağlayan iki ya da daha fazla bilgisayar donanımının kablolu veya kablosuz şekilde bir araya geldiği sistemlere network diğer bir adıyla ağ sistemleri denir. Network sistemleri temelde bu sistemleri birbirine bağlayan alt yapı ve alt yapı üzerindeki bağlantı cihazlarından oluşur. Altyapı sistemleri içerisinde bilgisayarların birbirine bağlanmasını sağlayan pasif bileşenler bulunurken, altyapı üzerinde üzerinde iletişim sağlayan elektronik cihazlar yer almaktadır.


Elektronik Cihaz Tasarımı

Bir elektronik proje düşünceniz var ve düşüncenizi uygulamaya dökemediğiniz için bir türlü gerçekleştiremiyorsanız biz sizin için fikrinizi uygulamaya dönüştürüyoruz. Elektronik projeler, kullanıcı tarafından talep edilen ekipman özellikleri anlaşıldıktan sonra, dış ekipmanlar belirlenir. Bu dış ekipmanlar sensörler, alıcılar, haberleşme cihazları, tetikleme kontrol, display, dokunmatik panel gibi ekipmanlar olabilmektedir. Bu tür projelerinizde firma olarak sizlere tasarım, prototip ve seri imalat noktalarında hizmet vermekteyiz.


Orta ve Yüksek Gerilim Sistemleri

Orta gerilim şebekeleri 1000 volt (1 kV) ile 35000 volt (35 kV) gerilimleri arasındaki şebekelerdir. Yüksek ve çok yüksek gerilime sahip olan bu şebekeler ile alçak gerilim şebekelerinin birbirine bağlanması işleminde kullanılır. Yüksek gerilimlerin direkt olarak abonelere verilmesi güvenlik açışından uygun olmadığı için önce uygun değerlere indirilir ve orta gerilim şebekelerine bağlanır. Mevcudiyetinizde olan orta ve yüksek gerilim sistemlerinizin bakımını yapıyor, yeni kurulacak tesislerinize kurulumunu yapıyoruz.


Kuvvetli Akım Tesisatları

İşletmenizde çalışan elektrikli ekipmanların sağlıklı bir şekilde sizlere hizmet verebilmesi için en güvenli alt yapı sistemlerini tasarlıyor ve montajını sağlıyoruz.


Taahhüt İşleri

Konusunda uzmanlaşmış deneyimli ekipleri ve geniş donanım imkanları ile hizmet vermekteyiz. Proje aşamasında keşiflendirilen işler, teklifin kabulünden sonra ekiplerimiz tarafından titizlikle uygulamaya konur. Uygulama aşaması mühendislerimiz denetiminde, kalifiye ustalarımız ve elemanlarımız tarafından devam eder.


Kompanzasyon

Mevcut enerjinin kalitesini artırarak en ekonomik şekilde kullanıcıya ulaştırılması yönünde çalışmalar yapılmaktadır. Elektrik enerjisinde; üretildiği santrallerden, tüketildiği yüke ulaşıncaya kadar çeşitli elektrik kayıpları meydana gelir. Bu kayıpları azaltıp maksimum derecede elektrik enerjisinden yararlanmak için yapılan işlemlerden bir tanesi de kompanzasyon işlemidir. İşletmeniz için en uygun kompanzasyon sistemini kuruyor ve yönetiyoruz.


Harmonik Ölçümleri

Teknolojinin çok hızlı gelişmesi mekanik cihazların yerini elektronik cihazların almasını sağlamıştır. Bu sayede daha hızlı daha verimli ve daha küçük fiziksel boyunlarda cihazlar üretilmektedir. Fakat elektronik cihazların miktarının artması demek elektrik enerjisinde kirliliğin artması demektir. Çünkü elektronik cihazlar frekans ve gerilim kontrollü çalıştığından dolayı tek tip şebekede frekans ve gerilimde dalgalanmalara sapmalara yol açmaktadır. Dolayısı ile şebeke frekansı nominal değerinden sapmaya zorlanmaktadır. Bu durum işletmenizde ki tüm elektrikle çalışan ekipmanlara hasar vermektedir. Harmonik bozulmaların işletmenize vereceği zararı en aza indirgemek için sizler için harmonik ölçümleri yapmaktayız.


Topraklama Ölçümleri

Topraklama sayesinde cihaz üzerindeki kaçak akımlar ve statik elektrik toprağa akacaktır. Böylece can güvenliği sağlanacak ve cihazların zarar görmesi önlenecektir. Topraklamanın görevini yapabilmesi için cihazın gövdesinden toprağa kadar olan elektriksel direncin yeterince düşük olması gerekir. Söz konusu direncin, periyodik olarak kontrol edilmesi gerekmektedir. Sizler için işletmenizin topraklarını ölçümleyip sizlere rapor olarak sunuyoruz.