HAKKIMIZDA

Ticas Elektronik Mühendislik ve Otomasyon Limited Şirketi

Kurulduğu günden itibaren elektronik ve otomasyon konusunda hizmet veren genç, yenilikçi bir kadroya sahip olan şirketimiz; Elektronik cihaz ve kartların tasarlanması, ihtiyaca göre özel olarak konveyör sistemleri tasarlanıp üretilmesi, tarımsal otomasyon, WEB uygulamaları geliştirilmesi, internet bağlantılı sistemlerin tasarlanması ve programlanması, otomasyon ürünleri satışı gibi alanlarda çalışmalar yapmaktadır. Ön görüşme, tasarım, üretim ve satış sonrası evrelerinde firmamızın en değerli ögelerinden önde gelen şüphesiz müşteri memnuniyeti olmuştur Firmamızın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur.


Misyonumuz

Firma olarak çalışmalarımıza başladığımız günden bu yana başlıca amacımız kullanıcı ve müşterilerimizi rakiplerinden her zaman 1 adım önde tutmaktır. Türkiye'de günümüz teknolojisinden yararlanamayan sektörleri yenilikçi ürün ve tasarımlarımızla geleceğe taşımaktır.

Vizyonumuz

Elektronik ve otomasyon alanında hizmet vermemizin başlıca sebebi ülkemizdeki değerlerini daha verimli kullanarak kısa sürede kalkınmasına yardımcı olmaktır. Çalışmalarımız devam ettikçe, kullanıcı ve müşterilermizden gelen geri dönütler bu yolda emin adımlarla ilerlediğimizin bizlere bir göstergesi olmuştur.


Hakim Olduğumuz Konular

Alanlarında kendini geliştirmiş takım arkadaşlarımızla, otomasyon sektörünün bir çok alanında siz müşterilerimizin hizmetinizdeyiz.

İnternet Bağlantılı Sistemler
100%
Elektronik Cihaz Tasarımı
85%
Konveyör Sistemleri
85%
Tarımsal Otomasyon
100%
WEB Uygulamaları
90%